Autosol

*وقتشه که بدرخشید*

شرکت اتوسل Autosol با افتخار بیش از ۸۰ سال درخشیدن و درخشاندن

شرکت آباد بنیان پارس نماینده رسمی و انحصاری اتوسل Autosol آلمان در ایران، این شرکت را به شما معرفی می نماید.

درباره اتوسل Autosol :

شرکت اتوسل Autosol در سال ۱۹۲۹ در شهر زولینگن آلمان تاسیس گردیده است و بیش از ۸۰ سال است که محصولات متنوع کاملی از قبیل انواع پولیش ( براق کننده و جلادهنده ) و انواع پاک کننده، شوینده و نگهدارنده را بمنظور استفاده برای طیف گسترده انواع فلزات – اتومبیل – موتور سیکلت و  قایق های تفریحی تولید می کند.

کیفیت محصولات اتوسل Autosol آلمان حاصل تلفیق بیش از هشتاد سال تجربه، دانش و نوآوری  است و به عقیده مشتریان اتوسل Autosol دارای بهترین محصولات پولیش، نگهدارنده و تمیز کننده برای انواع فلزات و انواع خودرو و دیگر وسایل و تجهیزات می باشد.

دامنه عملکرد محصولات اتوسل آلمان Autosol  بسیار گسترده بوده و مصارف صنعتی – حرفه ای – شخصی و خانگی را شامل می شود.

*تعامل اتوسل Autosol با خودروسازان مشهور جهان*

اتوسل Autosol تامین کننده انواع پولیش و مواد مختلف مصرفی جهت تولید و نگهداری اتومبیل برای مشهورترین خودروسازان جهان است. خودرو سازان بزرگ دنیا به محصولات و تجربه اتوسل Autosol اطمینان کامل دارند.

شرکت اتوسل Autosol یک برنامه جامع و کامل برای نگهداری و مراقبت از خودرو دارد که کلیه نیازهای مشتریان را برای نگهداری هرچه بهتر اتومبیل خود برآورده می سازند.

*اتوسل Autosolکیفیت را تضمین می کند*

کیفیت بالای مواد سازنده و ترکیبات بهمراه سالها تجربه و فرآیندهای تولیدی مدرن، اساس و پایه تولید تمام محصولات انواع پولیش فلز است – انواع پولیش اتومبیل و انواع شوینده و پاک کننده های صنعتی و شخصی و خانگی اتوسل Autosol  می باشد.

شرکت اتوسل Autosol نظارت کامل بر تضمین کیفیت پایدار در بالاترین سطح ممکن را دارد.

سازمان مستقل تحقیقاتی و آزمایشی موند سلکشن MONDE SELECTION از بروکسل بسیاری از محصولات اتوسل Autosol را به عنوان محصولات برجسته و با کیفیت مورد بررسی قرار داده و تا به حال چندین مدال کیفیت محصول از طرف این سازمان شرکت اتوسل Autosol اعطا شده است.

NSF* نمادی برای ایمنی و سلامتی شما*

نماد NSF برای تمام سازمان های دولتی در حوزه بهداشت و سلامت شناخته شده است. بیشتر محصولات شوینده، پاک کننده و جلادهنده اتوسل Autosol از معیارهای NSF تبعیت می کند.

محصولات اتوسل Autosol که دارای نشان NSF می باشد به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که این مواد را با کاربرد خانگی، هتلها، رستوران ها، شرکتهای تهیه مواد غذایی و موسسات تهیه آذوقه در مقیاس بزرگ بدون مورد استفاده قرار دهند.

محصولات ویژه اتوسل Autosol با نشان NSF  فاقد مواد شیمیایی خطرناک و سمی اند و هیچگونه خطری برای سلامت انسان ندارند.

*نماد سازگار محیط زیست اروپا شرکت اتوسل Autosol : Euro ecolable*

تمام محصولات شرکت اتوسل آلمان  Autosol به لحاظ بیولوژیک قابل تجزیه هستند و نه تنها مورد تایید شرایط و مقررات بسیار سخت آلمان هستند، بلکه فراتر از آن قدم برداشته و محصولاتی را در عرصه تولید دارد، که بزرگترین و بالاترین جایزه و تائیدیه اروپا را به خود اختصاص داده اند. محصولات اکولاین شرکت اتوسل Autosol دارای نشان ارزشمند Euro ecolable هستند.

استفاده از مواد خام تجزیه پذیر در تولید محصولات شوینده و پاک کننده و جلا دهنده اتوسل Autosol  فعالیت مسئولانه این شرکت را در این عرصه نشان می دهد و اتوسل Autosol را پیشگام حوزه مراقبت از خودرو با رعایت حفاظت از محیط زیست می کند.

*اتوسل Autosol  برنده همیشگی*

محصولات شرکت اتوسل Autosol  بطور دائم از طریق مجلات یا شرکت های تخصصی مهم مورد تست و بررسی کیفیت همه جانبه قرار می گیرد. شرکت اتوسل Autosol  چندین بار از طریق این شرکت ها و نشریات برنده آزمون های سخت گیرانه آنها اعلام شده است.

آباد بنیان پارس نماینده رسمی و انحصاری اتوسل Autosol در ایران مفتخر است با عرضه محصولات بسیار با کیفیت اتوسل Autosol آلمان، در حوزه انواع پولیش خودرو و مواد پاک کننده، نگهدارنده و شوینده اتومبیل و همچنین انواع پولیش فلزات و دیگر محصولات مرتبط، بتواند تعریفی جدید از کیفیت، خدمات و نوآوری را به نمایش گذاشته و انتظارات مشتریان خود را در سطح حرفه ای و بسیار بالا برآورده سازد.

 دانلود کاتالوگ جامع

برای دانلود کاتالوگ اینجا را کلیک کنید.

وبسایت Autosol